Het is ‘gezellig’ in de bossen. Wilde dieren worden opgeschrikt en terreinbeheerders sluiten allengs gebieden af zodat het wild nog enige rust krijgt. Honden moeten aan de lijn. Ondanks de relatieve drukte zijn er gelukkig nog genoeg rustige plekjes te vinden.
Wij zijn inmiddels goed geoefend in het omgaan met veranderingen en brengen een deel van onze tijd door met het verzetten van evenementen en het zoeken naar nieuwe mogelijkheden. Het fijne is dat veel deelnemers willen doorschuiven naar een volgend evenement!
Een paar nieuwtjes: het wandelweekend van 10-11 april is doorgeschoven naar 12-13 juni en zal plaats vinden in Twente. Er zijn op dit moment nog 2 plekken vrij.
De Stilte midweek in Abdijhoeve Betlehem van 17 t/m 20 mei zit al vol. Je kunt op een wachtlijst worden geplaatst.
De pelgrimstocht Porto-Santiago van 28 mei t/m 10 juni is vanwege onzekere omstandigheden verzet naar volgend jaar van 28 april t/m 12 mei 2022. Een deel van de deelnemers ‘verhuist’ mee, maar er zijn nog enkele plekken vrij.
|